Sekite mus

Šiandien 27. Lapkritis

Darbo laikas: Nedirbame

+370 622 92220 - Vilkpėdės g. 2B / 2C, Vilnius

Rekvizitai


Pavadinimas: UAB "Geros padangos"

Įmonės kodas: 304215291

PVM mokėtojo kodas: LT100010099410

Adresas: Vilkpėdės g. 2B / 2C, Vilnius, LT03151

Banko sąskaita: LT397300010146328025

Bankas: Swedbankas AB

Naudojame slapukus

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame šiais tikslais:

kad užtikrintume Svetainės funkcionalumą (pvz., kad Jūs galėtumėte naudotis įasmeninta Svetaine);
kad galėtume Svetainę tobulinti ir vystyti taip, kad ji dar geriau atitiktų Jūsų poreikius;
paslaugų plėtrai ir naudojimosi Svetaine analizei;
tiksliniam rinkodaros orientavimui.
Mes galime, nepažeisdami teisės aktų, jungti informaciją, gautą naudojant slapukus, su informacija, gauta apie Jus kitomis priemonėmis (pvz., informacija apie naudojimąsi Svetaine, Jūsų pateiktais asmens duomenimis).
Ši privatumo politika nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine:
a)https://www.gpadangos.lt
slapukų panaudojimo tikslai ir vartotojų teisės pakeisti jų nustatymus yra aprašomos UAB Geros padangos šaltinyje. Slapukai padeda tobilinti tinklalapį ir užtikrinti labiau personalizuotą naudojimą vartotojams.
Tinklalapyje naudojami kelių paskirčių slapukai. Slapukai skiriasi panaudojimo tikslais bei duomenų saugojimo terminu. Slapkai gali būti atnaujinami arba keičiami, kad užtikrinti geriausią naudojimo patirtį.
Svetainėje naudojami šie slapukai:
I Facebook Slapukai: „Facebook Pixel“ mes naudojame kaip analizės įrankį, leidžiantį įvertinti reklamos efektyvumą, suprasdami veiksmus, kuriuos atliekate mūsų svetainėje. Jis mums padeda stebėti „Facebook“ skelbimus, optimizuoti skelbimus pagal surinktus duomenis, kurti tikslines auditorijas būsimiems skelbimams ir pakartotinę rinkodarą kvalifikuotam potencialiems klientams - žmonėms, kurie jau ėmėsi tam tikrų veiksmų mūsų svetainėje. Valdyti Facebook slapukus ir gauti detalesnę informaciją galite:
https://www.facebook.com/ads/settings
II Google Analytics: tai „Google“ analizės įrankis, kurį naudodami svetainių ir programų savininkai gali lengviau suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su jų nuosavybėmis. Jis gali naudoti slapukų rinkinį informacijai rinkti ir ataskaitai apie svetainės naudojimo statistiką sistemoje „Google“ pateikti, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų. Detalesnę informaciją rasite čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en
III Google Adwords: tai „Google“ internetinio reklamavimo programa. Naudodami „AdWords“ galime kurti internetinius skelbimus, kad pasiektumėme žmones būtent tada, kai jie domisi mūsų siūlomais produktais ir paslaugomis. Sutikę priimti slapukus, matysite reklamas, labiau susijusias su jūsų poreikiais. Detalesnę informaciją rasite čia:https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=en

Svetainėje gali būti naudojami tokie slapukai:

būtinieji techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini Svetainės veikimui;
funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie, nors ir nėra būtini Svetainės veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį;
statistiniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai;
tiksliniai arba reklaminiai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą informacija, kuri galėtų Jus sudominti.
Visa informacija apie Svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą bei naudojamus duomenis rasite čia.

Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti šiais būdais:

neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų;
valdyme apie slapukus paspaudę žymą „Sutinku“;
Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti Jūs galite pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti, priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite adresu http://AllAboutCookies.org arba http://google.com/privacy_ads.html.

Kai kuriais atvejais, ypač jei išjungsite techninius ir funkcinius slapukus, nesutiksite su slapukais ar juos ištrinsite, gali sulėtėti naršymo internete sparta, būti apribotas tam tikrų Svetainės funkcijų veikimas, blokuota prieiga prie Svetainės.
 

RATLANKIŲ LYGINIMAS
Stpriausi