Sekite mus

Šiandien 2. Liepa

Darbo laikas: Nedirbame

+370 622 92220 - Vilkpėdės g. 2B / 2C, Vilnius

Rekvizitai


Pavadinimas: UAB "Geros padangos"

Įmonės kodas: 304215291

PVM mokėtojo kodas: LT100010099410

Adresas: Vilkpėdės g. 2B / 2C, Vilnius, LT03151

Banko sąskaita: LT397300010146328025

Bankas: Swedbankas AB

Paslaugų kainos»Kondicionieriaus užpildymas

Kainoraštis

Kondicionieriaus sistemos diagnostika, paruošimas pildymui.

Esant tuščiai sistemai sandarumą tikriname azotu.

15.00 - 20.00 EUR
Kondicionieriaus sitemos pildymas freonu R134a 5 EUR / 100 g

 

Telefonas pasiteiravimui bei rezervacijai +370 622 92220

 

Gpadangos siūlo profesionalias automobilių kondicionierių pildymo ir diagnostikos paslaugas Vilniuje, adresu Panerių g. 34 

 

NEAPSIGAUKITE pildydami kondicionierius pas "vienadienius" pildytojus, kurių po sezono su žiburiu neberasite. Būkite atidūs ir bet kur pildydami sistemą, klauskite kiek freono (jeigu jūsų sistema tvarkinga ir veikianti) buvo pas jus sistemoje. Įranga išsiurbia freoną iš sistemos ir parodo kiek jo pas jus buvo. Tarkime pas jus į sistemą telpa 500 g freono (dažname automobilyje po kapotu rašoma kiek telpa freono), o iš jūsų sitemos išsiurbė 200 g., mokėkite tik už 300 g., nes tas freonas kuris pas jus buvo, pas jus ir gryžo :-)

 

Mūsų sertifikuoti ir profesionalūs meistrai naudoja naujausios kartos įrangą automobilių kondicionavimo sistemoms diagnozuoti ir papildyti. Sistemą pildome labiausiai paplitusiomis dujomis R134a. 

 

Automobilių gamintojai rekomenduoja, kad oro kondicionavimo sistema būtų tikrinama bent kartą per metus. Tai reiškia, kad diagnostikos metu patikrinama ar oro kondicionavimo sistemoje nėra nuotėkio, ir tuomet sistema yra užpildoma gamintojo nurodytu dujų kiekiu.

 

Diagnozė ir papildymas:

 - iš sistemos išpumpuojami seni tepalo, kondensato ir dujų likučiai

 - Sistema užpildoma azotu, kad būtų galima patikrinti, ar sistemoje nėra nuotėkių.

 - kondicionavimo sistemoje sukuriamas vakuumas, kad sistema būtų išvalyta nuo drėgmės ir įvairių priemaišų

 - Sistema pripildoma automobilio gamintojo nurodytu dujų kiekiu, specialia alyva sistemai ir UV priedu. Ultravioletinis (UV) priedas atlieka ilgalaikę nuotėkio detektoriaus funkciją.

 - Patikrinamas kondicionavimo sistemos veikimas ir temperatūra

 

Naudinga informacija

 

> Rekomenduojama, kad automobilio kondicionavimo sistema žiemos mėnesiais bent penkias minutes būtų įjungta keletą kartų. Tai užtikrins sistemos komponentų tepimą ir sistemos mazgų veikimą, o tai savo ruožtu pailgins kondicionavimo sistemos tarnavimo laiką.

 

> Kondicionierius puikiai pašalina drėgmę iš automobilio salono, todėl jis gali būti naudojamas drėgnu ir lietingu oru, kad būtų išvengta stiklo rasojimo.

 

> Karštu oru, naudojant oro kondicionierių, po automobilio varikliu susidaro kondensatas. Taip turėtų būti ir tuo atveju, kai oro aušinimo metu susidaro drėgmė. Šis reiškinys rodo tinkamą oro kondicionavimo sistemos veikimą.

 

Gpadangos rūpinasi savo klientais!
Dėkojame, kad esate su mumis! :)

Stpriausi
RATLANKIŲ LYGINIMAS